Volné pracovní místo  Účetní

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 34 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
" zpracování a kontrola měsíční účetní závěrky ve spolupráci s ostatními kolegy
" účtování banky, interních dokladů (dohody, aj.), zápočtů, přijatých, vydaných faktur
" zpracování a podání KH a DPH
" provádění příkazů k úhradě
" inventarizace rozvahových účtů a komunikace s daňovým poradcem
" spolupráce při vedení evidence hmotného a nehmotného majetku
" denní interakce s provozními a dalšími odděleními
POŽADUJEME:
" odborná praxe minimálně 2 roky
" orientace v účetních a daňových předpisech
" středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
" výborné ovládání programů MS Excel, Word
" spolehlivost, pečlivost, samostatnost
" trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
" odpovídající mzdové ohodnocení
" zaměstnanecké výhody - benefity dle KS
" do 5-ti týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní pojištění a na závodní stravování
" roční odměny dle výsledku hospodaření firmy
" zvýhodněné telefonní tarify
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis emailem na adresu: použijte odpovědní formulář nebo se osobně zastavte v sídle firmy.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Výchopňová, asistentka ředitele z Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.