Volné pracovní místo  Projektový manažer (Východoevropský program)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM - Kociánová Eliška, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:

" Plánování a koordinace projektových aktivit, zaměřených především na podporu lidských práv, nezávislých medií, politicky pronásledovaných a občanských aktivistů.
" Řízení projektů, včetně psaní projektových návrhů, podávání zpráv a správy projektové dokumentace
" Spolupráce s finančním manažerem na rozpočtech jednotlivých projektů
" Příprava a realizace advokačních plánů pro cílovou východoevropskou zemi
" Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi a dárci
" Formulace programové strategie v koordinaci s vedením Východoevropského programu
" Příležitostné návštěvy regionu

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku:

" Minimálně bakalářské vzdělání v relevantním oboru
" Hovoří plynně rusky a anglicky. Vítaná je i znalost češtiny, není ale nezbytná
" Nejméně dvouletá zkušenost na vnitrostátní nebo mezinárodní úrovni v oblasti občanské společnosti, lidských práv nebo mezinárodního rozvoje
" Dobré porozumění politickým otázkám a trendům v oblasti bývalého Sovětského svazu, velmi dobrá znalost regionu
" Vynikající organizační a komunikační dovednosti
" Schopnost efektivně řídit čas a zvládat více úkolů
" Koncepční myšlení a spolehlivost
" Schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
" Zkušenosti se sociální prací, krizovou intervencí a podporou ohrožených skupin jsou výhodou

Nabízíme:

" Možnost práce v zavedené mezinárodně působící NNO;
" zajímavou a smysluplnou práci v týmu zkušených a vysoce motivovaných lidí;
" prostor pro osobní rozvoj a růst;
" měsíční odměna v rozmezí 45 000 Kč až 48 000 Kč;
" 25 dnů placené dovolené ročně;
" flexibilní pracovní doba a možnost pracovat částečně z domova;
" pracovní cesty do zahraničí;
" kancelář v centru Prahy.

Zájemce prosíme, aby nám na použijte odpovědní formulář zaslali svůj životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) v angličtině.

Zaměstnanecké výhody - 25 dnů dovolené.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024

Máte zájem o nabídku Projektový manažer (Východoevropský program)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eliška Kociánová z Člověk v tísni, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer (Východoevropský program)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.