Volné pracovní místo  Pracovník/ce v sociálních službách do potravinové sociálně terapeutické dílny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

RÁDI BYSTE PRACOVALI NA POZICI PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH?
HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI DO POTRAVINOVÉ SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÉ DÍLNY
NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s klienty s lehkým mentálním postižením nebo chronickým duševním onemocněním, podpora v jejich osobním rozvoji, podpora klientů v nácviku pracovních dovedností - pracovní činnosti v potravinářské dílně, dle potřeby zástup v dalších terapeutických dílnách, činnosti na terapeutické zahradě, administrativní činnost, práce s PC, úzká spolupráce s vedoucí služby, sociálním pracovníkem a kolegy - týmová i individuální práce
POŽADAVKY: SŠ, kurz pro pracovníky v sociálních službách a zkušenosti v sociální oblasti výhodou, dovednosti a záliba v pečení, zdobení cukroví, zpracování ovoce, vaření (činnosti v kuchyni), tvořivost, zručnost, pozitivní přístup k lidem i k práci, empatie, schopnost organizovat práci, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, týmová spolupráce, schopnost jednat a vést činnosti s lidmi se zdravotním znevýhodněním, příjemná komunikace a vystupování, spolehlivost, férové jednání, loajalita, výpis z rejstříku trestů, motivace k práci v církevní organizaci, respekt a soulad s posláním a hodnotami Charity
NABÍZÍME: smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí, týmovou spolupráci, zaškolení, podporu externího supervizora, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 6 týdnů dovolené, další firemní benefity
KONTAKT: emailem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 20. 5. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PSS STD", nebo scanem na e-mail: použijte odpovědní formulář
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025