Volné pracovní místo  Technik kvality - Karlovy Vary

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost COLAS CZ, a.s. je součástí skupiny COLAS, světového leadera v oboru dopravního stavitelství. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací a mostů, inženýrských sítí a kolejových tratí. Také se zabýváme těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.

Popis pracovní nabídky

V COLASu hledáme nového kolegu (f/m) na pozici Technik kvality pro naše stavby v Západočeském kraji – příležitost i pro absolventy stavebních oborů! Připojte se k našemu týmu a staňte se nepostradatelným členem a novým odborníkem v oboru kvality.

Náplň práce:
Zpracování kontrolních a zkušebních plánů, technologických předpisů a dalších souvisejících dokumentů pro soutěže a stavby.
Zpracování závěrečných zpráv o kvalitě staveb a spolupráce při předávání stavby.
Sledování a zajišťování potřebných externích dokumentů.
Sledování vývoje stavebních zkoušek a technologií a podpora při zavádění nových postupů.
Poradenství stavebním technikům v oblasti kvality a technologií.
Sledování kvality dodávaných výrobků a prací a podpora při řešení reklamací.
Spolupráce na vytváření technologických pravidel a kontrolních zkouškách laboratoří.

Požadujeme

Vysokou úroveň technických znalostí v oblasti stavebních technologií a zkoušek v oblasti dopravního stavitelství.
SŠ vzdělání stavebního zaměření.
Praxi na podobné pozici je výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa.
Řidičský průkaz skupiny B.
Znalost práce na PC (MS Office).
Důslednost, systematičnost, samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme

Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
Roční odměny ve výši 2-3 mezd
Notebook a telefon
5 týdnů dovolené
Možnost profesního a kariérního rozvoje
Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
Multisport karta
Možnost dlouhodobé spolupráce

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím. Těším se na Vaše životopisy.

Máte zájem o nabídku Technik kvality - Karlovy Vary?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dominika Michlíková z COLAS CZ, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik kvality - Karlovy Vary

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.