Volné pracovní místo  Technická podpora prodeje pro oblast Moravy a západního Slovenska

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce převážně z domova, cestování po regionu Moravy a Slovenska spíše výjimkou
  • snaha o zvyšování efektivity marketingových aktivit společnosti přes technickou podporu prodeje
  • koordinace aktivit týkajících se největších projektů
  • práce v CRM (Microsoft Dynamics) a registru staveb

Produktem Vaší práce by tedy bylo:
  • technické výkresy našeho řešení pro stavby
  • technické poradenství obchodním zástupcům a zákazníkům
  • příprava kalkulací (výpisu materiálu)

Požadujeme

Požadujeme:
  • alespoň úplné střední vzdělání technického směru (VŠ vzdělání či zaměření na Technické zabezpečení budov, popř. statiku budov výhodou)
  • orientace v projektové dokumentaci a znalosti práce na PC (MS Office)
  • zkušenosti s kreslením v AutoCADu, zkušenosti s kreslením v programu Revit výhodou
  • komunikativní schopnosti, ochota práce s lidmi
  • schopnost pracovat v týmu
  • zkušenosti vítáme, ale rádi Vás i zaučíme, jste-li čerstvým absolventem(kou)

Nabízíme

V případě navázání spolupráce získáte:
  • zajímavou nestereotypní práci v silné a zavedené společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu určitou, poté na dobu neurčitou
  • motivační mzdové ohodnocení
  • pestrou škálu firemních benefitů (mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení a další)
  • skvělý kolektiv

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj životopis skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 29276/HU. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2024. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě

Máte zájem o nabídku Technická podpora prodeje pro oblast Moravy a západního Slovenska?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hu z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technická podpora prodeje pro oblast Moravy a západního Slovenska

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.