Volné pracovní místo  Projektový manažer zakázek FVE

Lokalita Benešov a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho klienta, elektromontážní firmu, která má významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí, hledáme uchazeče na pozici Projektový manažer zakázek FVE.

Co vás čeká:

Kompletní koordinace a řízení činnosti přidělených energetických zakázek – především v oblasti FVE
Zpracování cenových a technických nabídek (komunikace s obchodním oddělením, zákazníky a dodavateli)
Výběr, komunikace a koordinace dodavatelů
Práce s technickou dokumentací, vedení a archivaci dokumentů
Tvorba a dodržování harmonogramu stavebních prací
Odpovědnost za kvalitu prováděných prací

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Dobré organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Aktivní přístup k řešení problémů,
Zkušenost s řízením staveb v energetice
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Orientace v projektové dokumentaci
Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít:
Odbornou kvalifikaci ve smyslu nařízení vlády č. 194/2022 Sb
Praktické zkušenosti s řízením projektů v energetice
Zkušenosti s projekty obnovitelných zdrojů (FVE elektrárny a pod.)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
zaučení
tým lidí, na které se můžeš vždy spolehnout
zázemí stabilní rodinné firmy
velmi dobré finanční ohodnocení
25 dní dovolené
příspěvek na dovolenou
volné vstupy na sport a kulturu
školení/rozvoj a kariérní posun
příspěvek na penzijní spoření
společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala, prosím zašlete svůj životopis a uveďte značku 49868/PROMA/HU

Máte zájem o nabídku Projektový manažer zakázek FVE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hu z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer zakázek FVE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.