Volné pracovní místo  Inženýr kvality - senior

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho významného obchodního partnera přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Inženýr kvality - senior

Pracovní náplň

vede malý tým kontrolorů
zabezpečuje kontrolní aktivity na svěřených projektech
koordinuje zajištění požadavků zákazníků mezi jednotlivá oddělení společnosti
organizuje řešení neshodné výroby a její analýza, statistické zpracování dat a reporting
aktivně participuje při zavádění a zlepšování vnitřních procesů

Požadujeme

Požadujeme

vzdělání SŠ/VŠ technického směru
praxe v oblasti kvality ve strojírenské společnosti
znalost základních nástrojů kvality (8D, FMEA, PDCA, FTA …)
zkušenosti s nastavováním procesů, standardy kvality (znalost ISO 9001 výhodou)
silná a vyzrálá osobnost s iniciativním přístupem, schopnost pracovat a komunikovat v týmu
analytické myšlení, mentální flexibilita
pokročilá znalost MS Excel
zkušenost s prací s lidmi výhodou (group leader, předák, senior inspektor atp.)
angličtina případně němčina slovem i písmem

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody!

V případě zájmu zašlete životopis skrze odpovědní formulář

Nabízíme

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup možný dle dohody - ihned
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Zaměstnanecké benefity:

Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 55% z ceny jídla
5 týdnů dovolené
Finanční odměny za pracovní výročí
Finanční odměny za doporučení nových kolegů
Příspěvek na penzijní pojištění
Zvýhodněné mobilní tarify
Závodní lékař v areálu

Máte zájem o nabídku Inženýr kvality - senior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Inženýr kvality - senior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.