Volné pracovní místo  Inženýr kvality #2231

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Česká rodinná společnost se sídlem ve Šlapanicích u Brna působící na trhu od roku 1991 a zabývající se moderním ekologickým lisováním plastů, hledá kolegu na pracovní pozici INŽENÝR KVALITY. Praxe výhodou.

Jsme firma, která si zakládá na otevřené komunikaci mezi zaměstnanci a vedením, takže i každý nápad z Vaší strany je vítaný.

V případě, že vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Náplň práce:
  • podpora projektových vedoucích v oblasti zajištění kvality v předsériové / projektové fázi - APQP
  • tvorba dokumentace v rámci vzorování dílů - PPAP / VDA
  • vytváření dokumentace - P-FMEA; Kontrolní plán; Flow-chart; PPAP; kontrolní postupy
  • tvorba výrobní dokumentace z hlediska kvality
  • kvalitativní posouzení dílů v rámci vzorování
  • spolupráce na kalkulaci cen a zpracování nabídek z hlediska požadavků kvality
  • řešení zákaznických reklamací
  • podílení se na projektech trvalého zlepšování

Požadujeme

  • vzdělání v oblasti výroby a zpracování plastů (USO, VŠ) = výhodou
  • komunikační a vyjednávací dovednosti, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem
  • uživatelská znalost práce s PC
  • praxe z výrobní firmy zabývající se automotive = výhodou
  • praxe v oblasti projektového řízení nebo zákaznické kvality v automobilovém průmyslu = výhodou
  • znalost AJ = výhodou
  • znalost požadavků norem ISO9001; IATF16949 v oblasti kvality a řízení projektů = výhodou
  • základní znalost tvorby dokumentace dle požadavků automotive zákazníků - VDA; QS9000; Formel-Q = výhodou
  • základní znalost metodiky 8D; 5why; Ishikawa dia = výhodou

Nabízíme

  • závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené
  • služební notebook, telefon
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • letní a zimní firemní akce
  • dárkové poukazy k jubilejním životním nebo pracovním výročím
  • lokalita: Brno Šlapanice

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je také vhodná pro: inženýr kvality, kvalitář, kontrolor kvality, manažer kvality, práce ve kvalitě Brno, kvalita Brno, automobilový průmysl kvalitář, inženýr kvality Brno,…. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Inženýr kvality #2231?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Karolová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Inženýr kvality #2231

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.