Volné pracovní místo  Hlavní účetní (M/Ž) - společnost se silným zázemím, nadstandardní mzdové ohodnocení!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Vstupte do našeho finančního týmu, který vede zkušený Finanční ředitel. Hledáme šikovnou Hlavní účetní, která přinese své schopnosti do naší úspěšné mezinárodní společnosti v odvětví, jež prochází rapidním růstem.

CO NABÍZÍME:

  • Možnost podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR.
  • Stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí.
  • Osobní rozvoj s možností rozšíření specializace.
  • Široký balíček benefitů, včetně notebooku a mobilního telefonu.
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days.
  • Odborné vzdělávání a výuka angličtiny na pracovišti.
  • Stravenkový paušál
  • Firemních akce.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a atraktivní bonusový systém.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Plné vedení a kontrola finančního účetnictví.
  • Pečlivá evidence a kontrola účetních dokladů.
  • Účetní zpracování faktur s důrazem na nákupy z EU a třetích zemí.
  • Účtování bankovních výpisů.
  • Evidence DPH, DPPO, daní z nemovitostí, silniční daně.
  • Správa dlouhodobého majetku a leasingu.

POŽADUJEME:

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových zákonech.
  • Znalost MS Office, zejména Excelu.
  • Výhodou je zkušenost s AP+ nebo SAP.
  • Středně pokročilá úroveň anglického jazyka.
  • Samostatnost, loajalitu a dobré komunikační dovednosti.

BUĎTE KLÍČOVÝM HRÁČEM V NAŠEM TÝMU - NASTUPTE DO ČELA KVALITNÍHO ÚČETNICTVÍ!!