Volné pracovní místo  číšník-servírka- Německo, turistický Rüdesheim u řeky, letní sezóna

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 48 000–75 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká licencovaná agentura, která zprostředkuje práci v oblasti gastronomie. Zaměřujeme se na pracovní pozice v Německu, Rakousku a Jižním Tyrolsku. Na trhu působíme již od roku 1997 a ve svém portfoliu máme jak vysoce kvalifikované vedoucí pozice, tak pracovní nabídky pro čerstvé absolventy.
Namísto kvantity si zakládáme na dlouholetém partnerství a spolupráci s hotely a se spokojenými uchazeči. Všem, kdo mají zájem pracovat v zahraniční a v gastronomii poskytujeme nadstandardní a bezplatný servis.

Popis pracovní nabídky

restaurace s hotelovým zázemím a ala cart kuchyní a běžnou německou gastronomií. Výborné vlastní spropitné cca 1500- 2000 e měsíčně. Ideální příležist pro dobrý výdělek s nástupem od ihned či do 14 dnů.
Skvělé podmínky pro práci i volný čas ve vinařské a turistické oblasti plné hradů a v klidném historickém městečku ve středu Německa. Skvělá dopravní dostupnost vlakem či po silnici.
  • náplň práce : běžná obsluha hostů ( po celý den, jídlo a pití)

Požadujeme

  • Hledáme číšníka/servírku s praxí nebo vyučením
  • nástup od ihned či do 14ti dnů
  • gasronomická aktivní znalost němčiny podmínkou

Nabízíme

  • personální vlastní ubytování
  • sezónní práci na HPP do 30.10 či do 31.12.
  • rezervní nabídku v okolí
  • práci pro Vašeho partnera,
  • pomoc se vším co se práce a ubytování týče
  • 1700€ + 2000 €v čistém za 5,5 dne v týdnu
  • pouze pracovní ověřená místa, nabídky na míru

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme další informace o hotelu včetně webových stránek. Prosíme o zaslání životopisu s fotkou. přes easy praci formulář. Jsme Vám kdykoliv telefonicky k dispozici. Hruška, Bartlett.cz

Máte zájem o nabídku číšník-servírka- Německo, turistický Rüdesheim u řeky, letní sezóna?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Hruška z Bartlett Recruitment s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku číšník-servírka- Německo, turistický Rüdesheim u řeky, letní sezóna

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.