Volné pracovní místo  Chceš patřit mezi úspěšné a lidské obchodníky? :)

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–65 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Každý byl jednou na začátku :). U nás najdeš způsob, jak v sobě najít to nejlepší. Mezi přáteli budeš zažívat jaké to je, uspět - radost z dobře odvedené práce, první vydělané i utracené statisíce, jízda novým firemním autem od zákazníka, se kterým ses právě dohodl na nové spolupráci nebo povýšení na vedoucí pozici :).

Náplň práce:
  • dokazuješ firmám, že právě Ty najdeš toho pravého zaměstnance a oni Ti za to poděkují
  • rozvíjíš se - školení a spolupráce se šéfem a týmem, cesta k úspěšnému obchodníkovi
  • hledáš cesty, jak motivovat lidi k práci - časem Ti poděkují, že toho nyní mohou být součástí :)
  • projevíš se, dáváš světu najevo, že jsi tady - najdeš lidem přesně to, co hledají
  • stojíš si za svým, umíš přijmout výzvu a dál na sobě pracuješ

Požadujeme

  • umíš každému cokoli, v jakékoli situaci vysvětlit a zachováš chladnou hlavu
  • chceš patřit mezi úspěšné a lidské obchodníky a dáváš to najevo
  • chceš rozumět tomu, jak se rozvíjet a sám k tomu přispíváš :)
  • technologie jsou Tvoje láska a všechno nové oceníš
  • máš jasný cíl a víš přesně, co pro něj udělat

Nabízíme

  • budeš schopen poradit každému, co dělat když hledá práci
  • zjistíš, jaké to je, vydělat si spoustu peněz (za měsíc klidně víc než 100 tisíc)
  • budeš pánem svého času, bude jen na tobě, za jak dlouho vše zvládneš :)
  • levná permanentka v podstatě do všech fitek, bazénů atd. po Brně (Multisport)
  • dostaneš cokoliv, na čem se domluvíš se svým šéfem

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Chceš patřit mezi úspěšné a lidské obchodníky? :)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Dvořák z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Chceš patřit mezi úspěšné a lidské obchodníky? :)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.